archiv - zvyk na květen - vztahy

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

archiv - zvyk na květen - vztahy

Příspěvekod Lída » 0, 29. duben, 2011, 8:16 am

:) užijte si první máj :)

navrhuji typicky májově: vztahy.

Zkusme v tomhle měsíci zapracovat na našem vztahu k rodině, manželovi, příteli, přítelkyni, spolubydlícím, kamarádům i na našem vztahu k nám samotným.

Líbí se mi ono možná už otřepané: "Kdybyste měli poslední chvíli života, komu byste zavolali a co byste mu řekli? .... Tak na co ještě čekáte?" :)
Lída
Site Admin

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na květen - vztahy

Příspěvekod Ginger » 0, 29. duben, 2011, 3:26 pm

No, tak to jsem začala pár dní pořed vyhlášením měsíce vztahů ... ;)

"Vážný" hovor s manželem, že potřebujeme více společného času - jen my dva - už se začalo naplňovat ....

a dnešní celé dopoledne strávené u britské svatby mě uvedlo do meditačního rozpoložení nad "svátostí manželskou" :lol: :lol: a předsevzetím, že se budu ještě více snažit, aby vztah vzkvétal a hlídat si, aby manžel se také nezapomínal snažit ... 8-)

no, ale teď samozřejmě spíše vzkvétá byt, úplná rozkvetlá louka, ale trochu surrealistická :lol:

takže aspoň chvilku to tu budu fackovat, neb za chvíli razíme na čarodejnický slet ...
Miluju svou víru, že to jednoho dne dám. A že ten den se už blíží! :-D
Ginger

Příspěvekod virginia » 0, 29. duben, 2011, 4:12 pm

Tak tady jsem jako doma :-) Vzhledem k tomu, že u nás proběhla akce kulový blesk (syn do nového pokoje, dětem novou el. natahat, vymalovat a bude následovat obývák s omítkami, el. a podlahou), tak udržuju rutiny v obyvatelných místnostech. Útěchou mi je, že tak na dva roky, než našetříme na koupelnu, mizíme se stavebními pracemi z interiéru - a koupelna už bude poslední místností k rekonstrukci.

Takže jedině ke vztahovému tématu se mohu vyjádřit, aniž bych z toho chytla depky . :D Poněvadž naše manželství jsou nekončící líbánky :oops: :D :D :D :D
A ani jinde nic pokaženého, nedořešeného. Tak mám nový zvyk z krku. ;)
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod treperenda » 0, 29. duben, 2011, 10:02 pm

Virginia, blahopřeji! V dnešní době je takové vyznání radost slyšet. Pardon číst.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod RomanaK » 0, 30. duben, 2011, 5:54 pm

Virginia : také velká gratulace :-) je to paráda číst :-)

Vztahy věčné to téma .... :-) Nu což podíváme se na to ze všech úhlů :-)
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod virginia » 0, 30. duben, 2011, 7:11 pm

Holky dík, mně je trapně. :oops: Bych napsala něco přímo pochvalného, ale bylo by mi ještě trapněji. Není nad to když může být člověk zamilovaný téměř dvě desetiletí a i po těch letech číst třeba zamilované sms, nebo poslouchat lichotky a tak. Že je to pevně podloženo činy netřeba dodávat. Musím tu přeci jen prohlásit, že můj muž je to nejlepší, co mě v mém životě mohlo potkat. (Děti jsou samozřejmě jiná kategorie.) Tož tak, doufám, že to nezní tak moc trapně, jak mi to přijde tady psát. Jen jsem cítila potřebu ten první příspěvek nějak obhájit. Prostě je pro mě pan Božský se vším všudy. Skvělý partner, táta, milenec. :oops: :oops: :oops: :oops:
Tak a jdu mu dělat asistenta u natahování kabelů k el. :D :D
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod treperenda » 0, 30. duben, 2011, 9:59 pm

Virgi, není proč mít pocit trapnosti. Naopak já jsem nadšená. Já tyhle pocity mám po společných deseti letech a moc ráda slyším, že je možné tohle cítít ješte po další dekádě.(můj Pan Božský, právě roní slzy radosti - Havlát dal gól :mocking: )
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod virginia » 0, 30. duben, 2011, 11:14 pm

Treperendo, no dvacet to není, letos 17. A jsem ráda, že nejsem sama. :-)
No tak můj Božský dokoukával na hokej a práci (plánované natažení a sádrování kabelů, kde chtěl mou pomoc), vykonával pouze o přestávce mezi třetinami!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
virginia

Příspěvekod Ufounka » 0, 1. květen, 2011, 9:43 am

Virginio, vím, že se závidět nemá, ale závidím. Tento zvyk se tu objevil den na to, co jsem se s DH pohádala a řekl mi ošklivé věci. Mám pocit, že náš vztah je někde pomalu u bodu mrazu. Vše se začalo zhoršovat po narození dcery před 4 lety a teď zase zasadilo další ránu naše listopadové stěhování. Taky jsem se dívala v pátek na královskou svatbu, vzpomínala na naši a zadržovala slzy. Taky jsem si myslela, že si beru svého vysněného "prince z pohádky". Dnes už si tím nejsem tak jistá. Zamilované sms a krásná lichotivá láskyplná slůvka? Tak to už ani neznám. A tak mi to chybí. No, taky mě tento zvyk nakopl, abych se pokusila s tím něco udělat. No, nevím, jak to půjde, bohužel času na sebe teď moc nemáme, stále nedodělané věci na bytě, do toho 2 děti (4 roky a měsíční miminko), domácnost. Ale pokusím se.
Ufounka

Příspěvekod petas » 0, 1. květen, 2011, 10:51 am

Virgi, krásný, krásný, moc ti to přeju. A určitě to není zásluha jen pana Božského, ale i tvoje. Jak se do lesa volá...
Holky, přeju všem romantický, pohodový, zamilovaný květen. :d_sunny:
petas

Další

Zpět na Denní tipy