archiv - zvyk na červen - oblečení

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na červen - oblečení

Příspěvekod Lucci » 0, 2. červen, 2011, 8:00 pm

Omlouvam se, ze nereaguji jmenovite, uz nevim, kdo co psal. :blush2:

Tak manzelovo skrine neuklizim, je dospelej. 8-) Kdyz tam chce mit binec, at ho tam ma. :dontknow: Ciste dostane na postel, vecer si to do skrine ulozi. (Ehm... musim rict, ze ma casto ve skrini vetsi poradek nez ja v te svoji :blush2: ) :mrgreen:

Obleceni po starsim, do ktereho mladsi zatim nedorostl, mam ve vakuovych pytlich s popisem veku. Takze jeden pytel je ted 1-3roky (to jsem to nahazela dohromady) ten druhy uz je 3-4roky. Cely rok mam nahore ve skrini krabici, kam hazim to, z ceho starsi vyroste, a o jeho narozeninach krabici presypu do vaku-pytle a vysaju. Pytle lezi nahore ve skrinich. Mam mezi klukama jen 3roky, tak to jde.

Knizku bych detem nezakazovala, to mi fakt prijde blby. Clovek muze byt rad, ze cte, ze? :mocking: Ale treba situace s uteklou cincilou a okousanymi listami, tak tam bych asi po vinikovi zadala nejakou financni satisfakci na nove listy. :dontknow:

Jinak tedy syn (4r) ma v pokoji hacky, na ktere vesi naspinene obleceni, ale samozrejme je pravidelne spousta obleceni pohazena po pokoji. A ja nevim, koho karat, pac to velice casto z tech hacku rozhazuje mladsi (18m). :beg: :mrgreen:
Jo a pravidelne kazde rano je pyzamo na zemi, a az po vyzve "statneho osetrovatele" :mocking: ho tedy milostive ulozi do postele. :beg:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Andy009 » 0, 2. červen, 2011, 8:47 pm

Lucci píše:
Obleceni po starsim, do ktereho mladsi zatim nedorostl, mam ve vakuovych pytlich s popisem veku. Takze jeden pytel je ted 1-3roky (to jsem to nahazela dohromady) ten druhy uz je 3-4roky. Cely rok mam nahore ve skrini krabici, kam hazim to, z ceho starsi vyroste, a o jeho narozeninach krabici presypu do vaku-pytle a vysaju. Pytle lezi nahore ve skrinich. Mam mezi klukama jen 3roky, tak to jde.

Knizku bych detem nezakazovala, to mi fakt prijde blby. Clovek muze byt rad, ze cte, ze? :mocking: Ale treba situace s uteklou cincilou a okousanymi listami, tak tam bych asi po vinikovi zadala nejakou financni satisfakci na nove listy. :dontknow:

Jo a pravidelne kazde rano je pyzamo na zemi, a az po vyzve "statneho osetrovatele" :mocking: ho tedy milostive ulozi do postele. :beg:

Tip s krabicí je dobrej. Díky. Já furt průběžně vyřazuju a kupím chaoticky. Tohle je bezva nápad,krabice a jednou za rok zkompletovat,popsat a uložit.

No právě zakázat knížku mi přijde nesmysl. Taky to nedělám.Ale pak nemám moc šancí ho vytrestat. Nesmí ven, nesmí PC,Tv,lego...tak si vezme knížku a čte a čte a čte. :D

Pyžamo na zemi je i u nás.To nechápu! Když leží u postele,v čem je problém ho dát na postel. Prostě chlapi. :grin:
Andy009

Příspěvekod Malvína » 0, 6. červen, 2011, 8:21 am

Zavedla jsem u nás v dětské šatně bodovací systém. Kluci 9 a 6 let mají za úkol si udržovat v šatně pořádek a když mají, dostanou do tabulky hvězdičku a za 10 hvězdiček mají slíbený zákusek v cukrárně. Myslela jsem, že budu dělat kontroly namátkově a bez ohlášení, ale ještě se mi na to zdají malí. Takže zahlásím, že jdeme hvězdičkovat, dám jim trochu náskok, aby si stihli srovnat nějaké nedodělky, přicházím a když je všechno jakž takž v pořádku, dostane každý hvězdičku (nebo jen jeden). Docela to zatím funguje.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Předchozí

Zpět na Denní tipy