archiv - zvyk na červenec - randíme

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na červenec - randíme

Příspěvekod Kacule » 0, 14. červenec, 2011, 11:16 am

:wavemulticolor: gratuluju Mici :give_rose: :give_rose: :give_rose:
Kacule

Příspěvekod Andy009 » 0, 14. červenec, 2011, 11:57 am

miciqx píše:holky, díky.. právě jsem se vrátila od doktora.. myslela jsem si, že jsem ve 3 tt - pan doktor mi vysvětlil, že už je to 14tt... trochu nás překvapil :)

Moc gratuluju. Tohle je vždycky krásná zpráva.
Andy009

Příspěvekod miciqx » 0, 15. červenec, 2011, 1:19 pm

holky dík :)
sestřička mi taky řikala, že první tři měsíce se ženský nervujou, ale já to mám za sebou bez nervů :) nicméně jednu nepříjemnost tohle pozdní zjištění má - v porodnici, kde jsem se chtěla registrovat, mi řekli, že už můj termín maj dávno obsazenej.. chjo..
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod RomanaK » 0, 15. červenec, 2011, 1:22 pm

Tak teda :shock: , ještě že u nás tohle řešit nemusím,....registrace v porodnici, si tak říkám kam to naše lidstvo dojde,....A co kdyby si vzpoměl prcík dřív?Jako u mě (14dní) a ty jsi byla objednaná na déle, to by tě taky nevzali? Teda já to naše zdravotnictví opravdu nechápu,....
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod miciqx » 0, 15. červenec, 2011, 1:26 pm

romčo netušim :) já sem z toho furt ještě jurodivá :) já se teprve smiřuju s tím, že jsem těhu, a ono se po mně chce nahonem už tolik věcí :) ve středu jsme byli u doktora a dneska ještě že honem honem musíme udělat odběry, aby se stihnula genetika 1. trimestru :)
miciqx

Příspěvekod Majinka7777 » 0, 15. červenec, 2011, 4:50 pm

miciqx píše:romčo netušim :) já sem z toho furt ještě jurodivá :) já se teprve smiřuju s tím, že jsem těhu, a ono se po mně chce nahonem už tolik věcí :) ve středu jsme byli u doktora a dneska ještě že honem honem musíme udělat odběry, aby se stihnula genetika 1. trimestru :)

A odku jsi? u nás se registrace neprovádí,prostě se s bolestmi přijede do porodnice a je to :-)s těmi odběry jsem ted měla to samé,najednou 5 zkumavek a já to tak nemusím :?
Majinka7777

Příspěvekod miciqx » 0, 15. červenec, 2011, 6:41 pm

maji pražanda..
a odběry mi naštěstí nevaděj, pokud tam není vyloženě kopyto a trfí mi žílu.. i když čím jsem starší, tím je to lepší.. ale když jsem byla mrně, bylo docela umění mi žílu trefit
miciqx

Příspěvekod Majinka7777 » 0, 15. červenec, 2011, 7:31 pm

miciqx píše:maji pražanda..
a odběry mi naštěstí nevaděj, pokud tam není vyloženě kopyto a trfí mi žílu.. i když čím jsem starší, tím je to lepší.. ale když jsem byla mrně, bylo docela umění mi žílu trefit

Já jsem si to myslela že jsi z Prahy ;) ,vím,že tohle už řešily holky z jiných diskusí,že se musí v porodnici zaregistrovat co nejdříve,jinak mají smůlu,myslím,že to bylo nejdéle do konce 3.měsíce a odběry mi taky nevadí pokud je sestra šikulka,minule mi v poradně nabírali krev,nemohli prý nic najít tak vzali z té velké a 14.dní jsem měla modřinu jak hrom :cry:
Majinka7777

Předchozí

Zpět na Denní tipy