archiv - zvyk na březen - ložnice/dřez

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na březen - ložnice/dřez

Příspěvekod diblice » 0, 29. březen, 2012, 10:25 am

alibo, tak koukám, že ty chlapy máme asi stejný, u nás to jsou pytlíky od bonbonu,sušenek, hrnek od kafe sice odnese, ale hromadí se tam lžičky, prášky,brýle a hlavně kapesníky nechávám na svém místě a stejně se vždycky najde něco, co tam určitě bylo a já to někam uklidila :lol:
diblice

Příspěvekod DankaS » 0, 29. březen, 2012, 11:29 am

Můj DH je taky kapesníčkovej a navíc se mu schází větší počet pyžam pod polštářem. Ponožky u postele se nám podařilo odbourat :wavemulticolor: , přeci jen jsme spolu už dvacet let.
DankaS

Příspěvekod treperenda » 0, 29. březen, 2012, 9:51 pm

Danko a jak se vám to podařilo, odbpourat ty ponožky? naučila jsi děti hlídkovat, aby až si tatínek sundá ponožky, aby je hned čaply a odnesly :mocking: U nás to vidím jako jedinou cestu :lol:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod DankaS » 0, 30. březen, 2012, 1:46 pm

No ze začátku jsem mu ty ponožky sbírala z lásky, pak jsem začala prudit, ale to nebylo ono. Začala jsem ho pak hlídat, než se vypravil do ložnice (tu máme v patře a prádlový koš rovnou pod schodištěm) a pravidelně jsem mu připomínala sundat ponožky, ze začátku se cukal jak malé děcko, ale šla jsem po tom důsledně a musím říct, že postupem času už to začal dělat bez připomenutí :grin:
DankaS

Příspěvekod Aliba » 0, 30. březen, 2012, 3:19 pm

U nás problém s ponožkama a oblečením vyřešen košem na prádlo v ložnici. Jak jsem ho tam dala a oznámila, že tam je a že to tam má dávat.
No a dává, jen dračicím to trochu dělá problém. Takže asi budu muset jim v pokojíčku taky nějaký koš pořídit.
Aliba

Příspěvekod treperenda » 0, 30. březen, 2012, 10:19 pm

Koš v ložnici jsem taky zavedla, ale marně. Vymlouvá se, že se do něj netrefil, jak se u postele vysvlíkal (od pelesti postele je ke koši cca 30 cm :beg: )
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Předchozí

Zpět na Denní tipy