archiv - zvyk na červen - vyberte si :)

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na červen - vyberte si :)

Příspěvekod Martina1 » 0, 1. červen, 2012, 6:12 pm

diblice píše:..tak pro mně je relax sednot s pletením nebo se právě zašít na tý zahrádce, momentálně jsem upoutaná do postele, takže spím a odpočívám

Tak to bych krom čtení nebo běhání po netu věnovala rukám - opilovala bych si nehtíky (kdybych neměla umělé), pořádně namazala kůžičku okolo nehtů buď krémem na ruce a nehty nebo spešl přípravkem na kůžičky a pak zatlačila kůžičku dřívkem. A na noc bych si pořádnou vrstvou namazala celé ruce a vstrčila bych je do rukavic ;) .
Nebo se čas v posteli dá také využít k Obrázek , nanesení masky na obličej nebo udělat s nohama to, co s rukama na noc.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod janča111 » 0, 5. červen, 2012, 3:28 pm

Jeee, udělat si čas pro sebe. To by byla paráda. Ale na pedikuru si určitě zajdu. Poslední dobou mám hodně špatné nehty... Nevím čím to může být, nikdy jsem neměla problém a teď se často lámou a ani na rukách už to není co bývalo. Vím, že pedikura nebo manikura toho asi moc nespraví co? Spíš jenom zamaskují, aby navenek vypadaly nehty pěkně... Uvažuju o nějaké vnitřní výživě, chtěla bych do sebe i trošku investovat. Máte nějaké zkušenosti? Když jsem koukala na netu, tak se mi hrozně líbila Donna Nails - www.donnanails.cz Neznáte to některá náhodou?
janča111

Příspěvekod JanaD » 0, 5. červen, 2012, 3:48 pm

další reklama??? :?
JanaD

Příspěvekod JanaD » 0, 5. červen, 2012, 6:23 pm

No já to aspoň neotvírám, jinak proti tomu bojovat asi nelze :dontknow:
JanaD

Příspěvekod bedla » 0, 6. červen, 2012, 9:46 am

Tak já si tenhle měsíc dojdu konečně ke kadeřnici, oholím nohy, udělám pedikůru a manikůru a plácnu masku na obličej, jo a mohla bych taky ještě zapracovat na pitném režimu, jak tady píšete.
Tabletám na nehty, vlasy jsem věřila ve dvaceti (tím se nechci dotknout dvacetiletých), prostě já jsem tomu věřila ve svých dvaceti a dneska by mě už nenapadlo do sebe cpát chemický hnusy a o přírodních alternativách nevím (myslím konkrétní bylinky, nemluvím o potravinách)
bedla

Příspěvekod Martina1 » 0, 6. červen, 2012, 12:26 pm

Když už bedla vyjmenovala, co vše chce tento měsíc na sobě spáchat, co se toho chytit a dnes si tedy plácnout na obličej nějakou čistící nebo výživnou masku? Dítka by mohla po O už být v postýlkách a dělat hají, tak by se nás nemusela leknout, 20 minut snad vydrží spinkat v kuse všechny :) . Já jdu na to :beach:
Jo a na vlasy, nehty je dobrý Pangamin - pivovarské kvasnice a úprava jídelníčku.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod bedla » 0, 6. červen, 2012, 12:40 pm

Marti, já myslela, jako že ta vylepšení udělám někdy třeba příští týden, ale nač to odkládat :mocking: Přidávám se k tobě a masku si plácnu na obličej dneska, taky si rovnou umyju hlavu, abych zítra nešla se zapomenutým bahnem ve vlasech ke kadeřnici. :mocking: a můžu škrtnout dva úkoly ze seznamu :dance:
bedla

Příspěvekod Jarmuschka » 0, 6. červen, 2012, 2:34 pm

Tak já se s "bahnem na xicht" taky přidám, ale až večer.

Jo, a do sprchy jsem si dala sprchový gel s minigranulkami, se solí z Mrtvého moře a s výtažky z Aloe.
Je to super pocit.
Jarmuschka

Příspěvekod Ginger » 0, 6. červen, 2012, 4:51 pm

Ted jsem asi tri hodiny zehlila, tak jdu vlitnout na nejake to zkrasleni a ne jen o tom cist ... asi nozky, oblicej peeling, co me tak nejak napadne a pak zas budu pokracovat s uklidem :D
Miluju svou víru, že to jednoho dne dám. A že ten den se už blíží! :-D
Ginger

Příspěvekod DankaS » 0, 6. červen, 2012, 5:29 pm

Masku doma nějakou mám, tak se k vám večer přidám, ale musim kouknout jestli je ještě použitelná :blush2: .Vždycky si nakoupim nějaký takový zkrášlovací prostředky, ale pak mi to tu stojí, protože pořád nemám dost času si to napatlat, ....no samo, je to jenom výmluva. ;)
DankaS

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy