archiv - zvyk na červen - vyberte si :)

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na červen - vyberte si :)

Příspěvekod JanaD » 0, 6. červen, 2012, 5:35 pm

Tak já bohužel žádnou masku doma nemám a nevím z čeho bych si ji měla namíchat, kdybyste měla některá nějaký "recept" tak sem s ním :) možná by šlo něco z jogurtu, ne??
JanaD

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 6. červen, 2012, 6:36 pm

Martina1 píše:Když už bedla vyjmenovala, co vše chce tento měsíc na sobě spáchat, co se toho chytit a dnes si tedy plácnout na obličej nějakou čistící nebo výživnou masku? Dítka by mohla po O už být v postýlkách a dělat hají, tak by se nás nemusela leknout, 20 minut snad vydrží spinkat v kuse všechny :) . Já jdu na to :beach:
Jo a na vlasy, nehty je dobrý Pangamin - pivovarské kvasnice a úprava jídelníčku.

Marti :s9662: moc moc dík - už mám splněno - asi po půl roce
a jsem na tom podobně jako DankaS - taky vždycky v euforii nakoupim a pak se stejně s ničím nemažu :cry: což v mým věku už asi není ideální - takže na tom zkusím v červnu zamakat :grin:
takže Marti - zas se těším na nějakej podobnej prima tip!
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Aliba » 0, 6. červen, 2012, 6:49 pm

JanaD píše:Tak já bohužel žádnou masku doma nemám a nevím z čeho bych si ji měla namíchat, kdybyste měla některá nějaký "recept" tak sem s ním :) možná by šlo něco z jogurtu, ne??

Tady jich máš - miluju kávový "drbák", to je jediné využití turka u nás, krom náštěv.
http://www.asistentka.cz/node/9391
Aliba

Příspěvekod Martina1 » 0, 6. červen, 2012, 8:36 pm

Holky, kdysi jsme tu zavedly rozmazlovacího autopilota, tady je.
Myslela jsem, že jsem tam hodila i masky, ale asi jsem se k tomu tenkrát nedostala :( .
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 6. červen, 2012, 9:21 pm

jo a taky mi ta MD začíná občas lézt na mozek, tak jsem si začala pouštět http://www.energyobchod.cz/2cd_meditace ... cniky-z684
už jsem u toho i usla a zdá se, že mi to náladu dokáže vylepšit :-)
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Ginger » 0, 6. červen, 2012, 10:30 pm

ahoj holky,

ja si davam predsevzeti, ze si urcim, ktere chvile dne mohu uklizet a ktere chvile dne budou klidove, aby se nestavalo, ze mi za ten den nevybyde ani chvilka na sebe a unikaji mi tak chvile pro zamysleni se, psani deniku (o dcerce a ted o miminku), cteni knizek atd. takovou pomuckou bude, ze budu v pravidelnou dobu vypinat pocitac, treba kolem desate, pak to jeste mohu zmenit na driv a pak uz se budu venovat jen sobe.
Miluju svou víru, že to jednoho dne dám. A že ten den se už blíží! :-D
Ginger

Příspěvekod Martina1 » 0, 7. červen, 2012, 8:05 am

Ahoj holky, dnešní tip bude tak trochu dle FL - dát se do pucu než začnu pobíhat okolo domácnosti a dětí. Stačí na to cca 20 minut, zdatnější to zvládnout dřív. Kdo spí v pyžamu nebo noční košili, převlékne se, kdo nespí, má první úkol splnění ;) . Vyčistíme zubky a koukneme na tu paní v zrcadle. Že se vám nějak nezdá? No ta v mém zrcadle se mi taky nelíbí. Očistíme obličej pleťovou vodou, naneseme denní krém a vykouzlíme jemný make-up - tužkou upravíme obočí, oko obtáhneme linkou, stíny dokouzlíme oko svůdnice (no tak normální odstíny) a své dílo završíme řasenkou. Ještě se jemně přepudrujeme, vlas sčísneme dle věku dětí a hotovo :s344: .
A tip na večer - uděláme si manikúru. Je Ordinace, tak kdo nežehlí, má program. Nejprve ruce pořádně umyjeme mýdlem za pomoci kartáčku (jemně!), můžeme použít peeling na ruce, kdo nemá, pomůže si s mýdlem a lžičkou cukru. Můžeme dát do mističky s teplou vodou kapku olivového oleje, pokud máme doma. Krémem na ruce či olejíčkem na kůžičku promažeme nehtová lůžka. Dřívkem jemně kůžičku zatlačíme a pilníkem (ne kovovým!) nehty zapilujeme. Kdo chce být ještě dokonalejší, nehtíky si vyleští a přelakuje lakem, může být i výživný. Na noc ruce namažeme silnou vrstvou krému, natáhneme si rukavice, dáme svému DF, DH hubinku a pokud to unese, tak my :s4236: .
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod Marketa » 0, 7. červen, 2012, 9:43 am

Marti - super tip :s9662: ,díky, jdu vyžehlit, ať mám večer volno, možná klapne i maska, včera tu měla mladá přítele, tak abych ho moc neděsila :lol: , těším se na zítřejši tip,hezký den všem.
Marketa

Příspěvekod Jarmuschka » 0, 7. červen, 2012, 10:18 am

Martino, bezva návod, ale pro mě "nepoužitelný".
:lol:
Vstávám do práce a na Ordinaci nekoukám (myslím, že jsem neviděla ani jeden celý díl - a to ani po kouskách...)

Tak jo, poperu se s tím jinak.
:give_rose:
Jarmuschka

Příspěvekod garfield » 0, 8. červen, 2012, 8:11 am

Já se na včerejší tip vrhnu dneska :grin: Přečetla jsem si to až dnes ráno :cool: Ale včera jsem byla pilná. Dala jsem si příjemnou koupel, odchlupila se :grin: , umyla si hlavu. A taky jsem se během dne objednala k holiči a na pedikúru :good: :good:
garfield

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy