archiv - tipy na velké vyhazování

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: archiv - tipy na velké vyhazování

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 24. červen, 2009, 9:10 pm

Přidávám 3,8 kg - nepoužívané ložní prádlo - přesun k manž.rodičům + 4, 9 kg nepoužívané oblečení + ručníky... SKříně jsou hned vzdušnější.... ;) - místo určení tamtéž :?
IvaChytilova

Příspěvekod Mičova » 0, 25. červen, 2009, 10:28 am

Manžel odnesl chlapům do práce svojí kosmetiku co nepoužívá. A asi 20ks mýdla. Zásobuje nás tím tchyně a my je nepoužíváme. Takže celkem to dělá 3,850kg.
Obrázek
Obrázek
Mičova

Příspěvekod aillin » 0, 26. červen, 2009, 6:18 pm

Pokusím se zaskočit za dadaz:
tip na zítra 27.6. 2009

potraviny, které už nebudeme jíst, nevhodné dárky a nevhodné koupě.

a další na neděli pro nedočkavky :lol:

naše hobby! Projekty, které už nikdy nedoděláme a podobně :P

Krásný víkend přeje aillin
aillin

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 26. červen, 2009, 10:00 pm

Přihazuji 8,8 kg různá keramika, dekorační předměty, plastové nádobí - jednorázové + plastové jednorázové příbory, CD, které už nikdo neposlouchá, opět přesun k rodičům DH..., už jsem si myslela, že nemám čím do VV přispět, stačilo vyklízení úložného prostoru válendy, která jde zítra z domu a její váha je cca 20 kg, hned se volněji dýchá a u kamaráda bude dále postýlka sloužit... ;) VV je fakt úžasné, to se pak uklízí, když dům není zaházený věcma, které už nejsou k ničemu...

Celkem tedy 28,8 kg... Dobrý... :mrgreen:
Naposledy upravil IvaChytilova dne 0, 27. červen, 2009, 1:27 pm, celkově upraveno 1
IvaChytilova

Příspěvekod aillin » 0, 27. červen, 2009, 11:28 am

Tak právě jsem dokokončila megaúklid v garáži /taťka není doma, tak řádím :P / a zde můj příspěvěk:
1x staré brusle
1x velká taška kovových částí
1x obrkrabice papíru a kartonu
1x krabice od pc plná plastů a starých truhlíků
1x pytel připravených na transport k DH rodičům (příští týden)
2x odstr. motorka po mé dcerce

suma sumárum 27,5KG

Aillin-Helča
aillin

Příspěvekod Libuschka » 0, 28. červen, 2009, 1:33 am

Ahojky,
hlásím za dnešek 5143 gramů. No vlastně když koukám na hodiny, tak už za včerejšek.
Většinou papír, nějaký dekorace, kuchyňský potřeby.
Jo a raritka - moje boty z tanečních. Z nějaký nostalgie jsem si je schovávala šestnáct let... letos mi bude 32, do tanečních jsem chodila v šestnácti. Dobrý, ne? :P
Libuschka

Re: AKTUÁLNĚ - tipy na velké vyhazování - ještě 6 dní

Příspěvekod dadaz » 0, 28. červen, 2009, 6:00 pm

LídaK píše:jednoduché tipy na zítra 29.6. - psací stůl, noční stolek, uklízíme v předsíni, zkusíme projít botník a šatní skříň

Obrázek
Obrázek
Když je prázdná a čistá kuchyňská linka, je uklizený celý byt, nebo určitě je uklizená kuchynská linka:-)
dadaz

Příspěvekod dadaz » 0, 28. červen, 2009, 6:10 pm

aillin píše:a další na neděli pro nedočkavky :lol:

ty mne chceš uplně odrovnat pracovat ještě i v sobotu a neděli :D

přidávam 8,75kg za různé hrnečky, sošky a keramické ptákoviny....i když tady jsem měla pomocnici, Bára (dcera) nějak povyrostla a když jsem si ji chvilku nevšímala, tak vytahala z poličky právě tyhle blbosti a během chvilky jim ulámala končetiny, takže báječnej důvod to vyházet, proti tomu už ani DF nemůže nic namítat ;)
Obrázek
Obrázek
Když je prázdná a čistá kuchyňská linka, je uklizený celý byt, nebo určitě je uklizená kuchynská linka:-)
dadaz

Příspěvekod aillin » 0, 28. červen, 2009, 6:34 pm

čauky, rozhodně Tě ani nikoho dalšího nechci odrovnat, co bych si bez vás počala, ale zítra, nebo nejpozději v úterý odjíždím s dětmi na prázdniny, tak jsem to chtěla trochu popohnat, abych se mohla maximálně zúčastnit a navýšit tak zlikvidovanou hmotnost krámů :D .
Drž se dadaz.

Pa
aillin

Příspěvekod dadaz » 0, 28. červen, 2009, 8:02 pm

aillin, závidím prázdniny a tu pohodu, to mne ted ceká tak akorát cesta do porodnice...kam se vlastne chystate, třeba by se tam dalo taky něco povyhazovat... ;)
Obrázek
Obrázek
dadaz

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy