Zvyk na říjen - vztahy

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na říjen - vztahy

Příspěvekod Stefinka » 0, 5. listopad, 2018, 8:23 am

A já se rozešla s dh, to jsem asi ten tip vzala za špatný konec že :-D :laughingneqw:
Stefinka

Příspěvekod Zizi » 0, 5. listopad, 2018, 1:39 pm

Stefi...jen dočasně, nebo fakt vážně? :shock: :cray: To by bylo nemilé.
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod Stefinka » 0, 5. listopad, 2018, 2:02 pm

Zizi naprosto vážně
Stefinka

Příspěvekod Janička » 0, 5. listopad, 2018, 2:04 pm

I ukončení nefungujícího vztahu může být velmi pozitivní :P . I když bolestné.
Janička

Příspěvekod Stefinka » 0, 5. listopad, 2018, 2:25 pm

Bolestné je to především pro druhou stranu, to je jasné. Neříkám, že je mi z toho po 11,5 letech nějak extra dobře, některé chvilky jsou emočně náročné, ale jinak mi spadl balvan ze srdce a zbavila jsem se koule u nohy a je mi po letech stresů konečně dobře.... Dh pořád počítá, že se vrátí, že mě to třeba za měsíc přejde, tak se snaží dělat vše možné a nemožné, ale já už to vracet nechci, mám jasno a jsem pyšná, že jsem se konečně odhodlala... ale pořád podvědomě čekám, kdy se ukáže zase jeho pravé já a půjde na to po zlém, když to nepůjde po dobrém, protože je strašně komplikovaná a zlá povaha.
Stefinka

Příspěvekod Kriska » 0, 5. listopad, 2018, 2:35 pm

stefinko, pokud jsi na sebe pysna, ze jsi to konecne udelala, tak to muselo byt tezke rozhodovani a je dobre, ze se citis ted lip a ze ten krok pro tebe byl spravnym smerem!:)
Kriska

Příspěvekod Zizi » 0, 5. listopad, 2018, 4:20 pm

Stefi, tak to je mi líto, že ti to s DH nevyšlo, ale než se trápit ve vztahu, co nefunguje.....Držím ti palce :give_rose: Zrovna jsem si říkala, jaká jsi šikovná, že tak pořád vaříš (aspoň je to můj dojem z toho, co píšeš).
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 5. listopad, 2018, 4:30 pm

Jo, my ze soukromé drbárny to o Stefince už víme. Myslím, že udělala správnou věc.
A taky bych řekla, že Stefinka pořád vaří :s0491:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 6. listopad, 2018, 8:14 am

To máte pravdu holky, vařím pořád. Neumím se odbývat, takže vařím i jenom pro sebe no, nevadí mi to, vždycky se dá vymyslet i jenom nějaká rychlovka, ale prostě nějaký oběd si do tý práce donesu. Plus snídani a sváču, prostě jsem v kuchyni pořád, ale tak mně to fakt nějak extra nevadí, neumím si představit stravovat se jen po hospodách nebo jíst jen věci z večerky nebo tak, prostě jenom být o pečivu a studeném, potřebuju teplý jídlo. Kolikrát to děti mají rovnou k večeři a nemusím zase nic vymýšlet jim večer, takže se tím spláchnou dvě mouchy jednou ranou, záleží jak kdy a jak co vařím no.

Jinak děkuji za podporu, budu jí teď potřebovat.
Stefinka

Příspěvekod Kriska » 0, 7. listopad, 2018, 5:46 pm

s tim teplym jidlem te chapu a navic je rozhodne dobre, ze se neodbyvas ale v takove slozite situaci se musis hyckat co to jde, aby to nepridelavalo stres a organismus mel rezim podle zvyklosti :)

ja mela rijen taky slozitejsi a priznala sem si, ze s DH to z me strany uz je spis o tom, ze sme jak manzele po 20 letech, zvykly na sebe ale... tak s tim zkusime neco delat, aby se vratila zamilovanost, jiskra, radost z toho s DH byt... nejak to vymizelo ale nechci to tak nechat a ackoli by to tak mohlo asi v poho fungovat x let, chci at sme zase tak nejak radi spolu
Kriska

Předchozí

Zpět na Denní tipy