Zvyk na prosinec - rozmazlujeme se, odpočíváme

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na prosinec - rozmazlujeme se, odpočíváme

Příspěvekod Kriska » 0, 17. prosinec, 2018, 11:54 am

ja mam.porad tunu knih, ktere je potreba lrecist, takze ac se obcas k nejake vratim, je to nepravidelne a treba po 5-10 letech, jinak bych nestihala cist novyho nic :D

vcera sem si dala relax na vylete s psovou a kamarady, odpoledne vanu s knizkou, totalni pohodicka.

vanocema se moc nestresuju- darky mam v podstate uz doma, uklid budu muset doladit - ale tak nejak v klidu - a tesim se na vanocni odpoledne se sestrou a detma :)
Kriska

Příspěvekod Lucci » 0, 17. prosinec, 2018, 12:56 pm

Velvo... i já jsem měla jako favorita v dětství Děti z Bullerbynu. :give_heart: Četla jsem to několikrát, jako dospělá zatím ne, možná bych měla. :scratch_ones_head: :mocking: Naše kluky ale Bullerbyn naprosto nebavil. :dontknow:

Jako knižní srdcovky mám Káju Maříka a Harryho Pottera, pak Malý lord a Ptáci v trní (ty mám po babičce ve slovenštině :-) ). Z novějších ještě ságu Stmívání. Jo a pak Fan Vavřincovou, její Taková normální rodinka mě rozesměje pokaždé. :mocking: Naopak Vejce a já jsem zkoušela asi 2x a nedočetla, měla bych tomu dát po letech asi další šanci. :)

Já už mám jen pracovní stres, dárky zabalené, stomek na balkoně, pro kapra jedu v neděli... :beach:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Kriska » 0, 17. prosinec, 2018, 1:54 pm

znam z toho jen stmivani - to se mi libilo, kaju marika hltala sestra ja ho necetla...

mam rada ty kratky povidky od olbrachta vlastne
Kriska

Příspěvekod Zizi » 0, 17. prosinec, 2018, 2:07 pm

Kája Mařík se mi taky líbil, ale teď už bych to asi nedala. Gabra a Málinka...super čtení :cool: Mikulášovy patálie :thank_you: A Dášenka a Pumprlík :laughingneqw: super čtení!
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod Lucci » 0, 17. prosinec, 2018, 3:22 pm

Gabra a Málinka super, taktéž Hanýžka a Martínek. :-) Mikuláš s Boříkem a spol. samozřejmě. Ale nic z toho není srdcovka, i když jsem to taky četla víckrát. :)
Ovsem Dášeňka a Pumprlik neznám, to mi uniklo. :o
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Zizi » 0, 17. prosinec, 2018, 4:27 pm

Velká škoda, Lucci, žes nečetla Dášenku a Pumprlíka! Teď už to asi neoceníš. :dontknow:
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod velva » 0, 17. prosinec, 2018, 4:51 pm

Tak Mikulášovy patálie i Káju NMaříka i Gabru a Málinku jsem taky četla dětem.Myslím,že se jim to líbilo. :D I Malého Bobše.

Lucci- Stmívání i Harryho Pottera jsem četla dětem- toho Haryho,Stmívání si četla dd sama.I toho HP četla dd asi stokrát.I viděla filmy.Jájim to přečetla jen jednou...Prostě dětem jsem četla,co se líbívalo mně.

Taková normální rodinka- taky jsem četla. :D
velva

Příspěvekod Janička » 0, 18. prosinec, 2018, 10:25 am

Ptáci v trní jsou vynikající. Znáte Morganův úděl - také od Coleen McCullough? Doporučuju.
Janička

Příspěvekod velva » 0, 18. prosinec, 2018, 12:24 pm

Ptáci v trní jsem kdysi viděla jako film- seriál.Líbilo se mi to.Nečetla jsem...
velva

Příspěvekod Jirina » 0, 18. prosinec, 2018, 2:50 pm

Knihy, ke kterým se vracím - Čisté radosti mého života a další díly (Jan Šmíd), Proč bychom se (netopili, nepotili a další díly -Zdeněk Šmíd), Saturnin, Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse (více dílů - Milena Holcová).

I když, poslední dva roky jsem začala chodit do městské knihovny a za ty dva roky si půjčila asi 200 knih a čím víc jich přečtu, tím víc objevuju dalších, které si také musím přečíst :D takže k těm svým už jsem se dlouho nevrátila. Ale zase na ně někdy dojde, určitě.
Jirina

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy