Zvyk na prosinec - rozmazlujeme se, odpočíváme

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na prosinec - rozmazlujeme se, odpočíváme

Příspěvekod jupijaaa » 0, 19. prosinec, 2018, 9:34 pm

nevím čím to je,ale já vždycky kolem vánoc čtu docela dramatické knih,vloni Řbitov zvířátek od Kinga-mistra hororu,fakt to bylo děsivé,letos Mutace od Robina Cooka. :shock: :shock: :shock: :shock: a to mám na stolku už několik měsíců knihu Psí cesta :give_heart:
jiřino-přečteš 200 knih za rok???? :shock: :shock: :shock: Já tak 5-6.Za mě nejlepší co jsem četla Nejsem jako vy od J. Picoldové :give_heart:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod Zizi » 0, 20. prosinec, 2018, 12:11 pm

Jupíííí…..Jiřina píše o 200 knihách za dva roky, což je sto knih za rok, čili zhruba dvě knihy týdně....prostě VÁŠEŇ JE VÁŠEŇ. A možná, že všechny, co si půjčí, ani nepřečte, že ji nezaujmou.
S Jiřinou přečtu průměrně za rok jednu knihu týdně. :dontknow: :dontknow: :dontknow: :cray:
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod Kriska » 0, 20. prosinec, 2018, 2:21 pm

jirina je roste vasniva ctenarka :)

ja prectu tak 10 -15, takze taky zadna spava a porad se mi kupi fronta
Kriska

Příspěvekod Jirina » 0, 21. prosinec, 2018, 12:12 pm

Všechny ty knihy půjčené z knihovny jsem fakt přečetla. Ne všechno se mi líbilo (tak třeba 10 z té stovky jsem přečetla jen silou vůle). Teď mám před sebou výzvu, na Vánoce mi došlo v knihovně na rezervace 9 knih, z toho 7 úplné novinky, ještě nečtené. Mám na přečtení měsíc, pokud na knihu není další rezervace, dá se protáhnout lhůta až na dva měsíce, ale většinou je vracím dřív. Letos jsem si dle statistky z knihovny půjčila 117 knih, a k tomu jsem přečetla dobře 10 dalších mimo knihovnu. Takže tak 10 na měsíc, 2-3 na týden.

Je fakt že pak nemám čas na televizi, protože místo toho čtu a čtu. Jak někdo napsal, vášeň je vášeň :o)
Jirina

Příspěvekod velva » 0, 21. prosinec, 2018, 1:45 pm

Taky moc ráda čtu. :give_heart: Ale když si něco půjčím z knihovny a nezaujme mě to hned,tak už se nenutím knížku dočíst.A je super,že takto objevuji nové skvělé autory,které si třeba pak koupím....
Ted nějak špatně na to čtení vidím :mrgreen:
U nás nikdy nechybí knížky pod vánočním stromečkem...Dh i já jsme oba čtenáři,DS nečte,ds a dd čtou.
velva

Příspěvekod jane » 0, 22. prosinec, 2018, 9:27 pm

Dnes jsme v rámci rozmazlování se, byli s Dh v sauně. Ale moc jsem si neodpočinula - pořád jsem přemýšlela nad tím, co je potřeba ještě udělat, uklidit a tak.
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Denní tipy