Zvyk na březen - velké vyhazování

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na březen - velké vyhazování

Příspěvekod Kriska » 0, 13. březen, 2019, 10:16 am

holky, ja nechapu proste, jak.muzete mit dvoje kalhoty :D ja kdyz napr. v sobotu odpoledne peru tak jeste v pondeli rano jsou kalhoty vlhke... takze u dvou by se to vyresit dalo, ale zase neperu poloprazdnou pracku takze casto peru dvoje rifle zaraz a nemela bych pak ty dalsi 2 dny v cem.chodit...

logicky teda pocet 3rifli by me.mel uspokojit :D ale mam dalsi dvoje outdoorovy kalhoty na leto, dvoje maskace (nosim vem i do prace), zatepleny kalhoty na zimu, a rifle.mam vlastne ctvery protoze jedny soh takovy tenky a rada je nosim v lete... :D

prislo by mi jako hrozny diskomfort mit dvoje kalhoty a chodit v nich stejne se psem, do hor, v zime.v -20 jako v lete v + 30, zabahneny kalhoty z venku mam.bokem a nosim je trrba nekolikrat nez je dam vyprat a do prace mam cisty... jezisi asi bych mela vyhoret :D
Kriska

Příspěvekod jupijaaa » 0, 13. březen, 2019, 10:42 am

krisko….jako nepočítám kalhoty na "ven",to mám jedny softshelky /potřebovala bych o 5 cm delší,ale bohužel/….a kalhoty od bahna teda nemám nikdy :shock: ,to by snad musela být nějaká kalamita..jako kde je bahno tam nelezu :winkextra: ....já zase nechápu na co máš dvoje maskáčové :dontknow: ...očividně každá z nás má jiný způsob života a má ráda jiné věci :s11651: :s11651: .V létě samozřejmě mám kalhoty letní,většinou tříčtvrťáky- džíny i plátěné.A se psem jdu klidně v kalhotech co do práce- nemám problém.Beru to jako procházku ne jako bojové cvičení.Já když vyperu rifle v sobotu odpoledne,tak jsou v neděli ráno suché. :beach: :beach:
Někomu zase stačí 3 hrnce a někdo jich má 12.....holt každý investuje do toho co potřebuje a používá.
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod Kriska » 0, 13. březen, 2019, 1:10 pm

to je jasny, zelenej a bilej maskac :D
ja mam nekdy bahno skoro i za usima :D

to schne hodne rychle, me do druhyho dne neschne nic, nebo takovy veci jako kalhotky z rychleschnouciho materialu :D dva dny tak na vetsinu beznych veci a rifle jeste tak o neco dyl... to si ani nedovedu predstavit takovou rychlost, ackoli je pravda, z3 co mam pracku s 1000ot tak je to proti 800 trochu znat
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 13. březen, 2019, 1:11 pm

Jupí :good:, super, že ty sáčky využiješ ještě na ty psí hovínka
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod jane » 0, 13. březen, 2019, 1:19 pm

Krisko já to tak mám odmalička - v dětství jsem mívala jen jedny kalhoty , a to samozřejmě neexistovaly sušičky. Teď dvoje , to je akorát. Do hor nechodím, pejska nemáme, v létě nosím karaťase, na návštěvy nosím sukni. Rifle mám na nosení do práce a na nákupy. Prostě mě to tak vyhovuje.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 13. březen, 2019, 1:24 pm

ja to mam asi spis naopak asi prave proto, ze v detstvi tak jedny kalhoty, takze porad mokry, jedny nekvalitni boty, takze porad mokry.. ve skautu se me porad ptali, proc sem.si nevzala na vylet pohorky ale jdu v takovych hadrovych teniskach kdyz je mokro... prijde mi, ze uz nechci mit to nepohodli, ackoli se to hrozne bije s tim hromadenim...

skoro vse dokazu mit v nejakym malym mnozstvi bez zbytecnych duplicit, ale s oblecenim je to takova lehka paranoia :D

Jinak sem dala inzerat na knizku a druhej dam vecer doma
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 13. březen, 2019, 3:37 pm

Tak hlásím, že rifle už mám troje :lol: , dnes jsem si koupila pěkné modré v sekáči za 30 kč :lol:
jane

Příspěvekod jupijaaa » 0, 13. březen, 2019, 7:33 pm

jane,ty jsi šikulka.....ale já i kdybych měla kalhot 7,tak bych měla jedny nejoblíbenější ,ty bych preferovala a nosila nejvíc,ostatních 6 kalhot by na mě čekalo ve skříni. :o :lol: Ale když já na sebe kalhoty v sekáči nekoupím,nohavice mám krátké - takový "výrostek Hugo" :shock: :o :lol: :lol: :lol: :lol:
jane - nevím jestli ty psí hovínka a igelitový sáček je to pravé ekologické -spíš asi ne. :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod jane » 0, 13. březen, 2019, 9:01 pm

Jupí já vím, jsou i rozložitelné sáčky na psí exkrementy, ale pokud si už doneseš igelitové sáčky z obchodu, tak je dobré takhle je využít :smiley-chores016:
jane

Předchozí

Zpět na Denní tipy