ZÓNA 3, OBÝVACÍ POKOJ

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: ZÓNA 3, OBÝVACÍ POKOJ

Příspěvekod velva » 0, 16. duben, 2019, 12:29 pm

Alibo- krásně to máš rozepsané...I krásně vymyšlené...Beru si z tebe příklad :give_rose:
velva

Příspěvekod Aliba » 0, 16. duben, 2019, 2:28 pm

Lucci
snážím se, ono to zametou i dračice, jede fakt o náměstí. Jinak na té světlé dlažbě je to hned vidět.
Nevím, kde se to furt bere, ale tu je nějaké smítko, tu je vlas - mám sice dlouhé vlasy, ale nepadaj, vlasy jsou tu hlavně Dh a dračic. No a pak je tam najednou chucvaleček prachu.
Jak jsem psala na wc se nám práší neskutečně, když to neotřu nepozději obden, tak to je, jak když hodně dlouho ten prach neutřel.
A taky si musíš uvědomit, že jsem doma, takže je to vlastně momentálně moje pracovní náplň - ono je i jiné, když jsou všichni přes týden skoro pryč z domácnosti a nebo je tam furt někdo.

Velvo
Děkuji.
Aliba

Příspěvekod Zizi » 0, 16. duben, 2019, 10:58 pm

Středa je antiodkládací, takže obíháme úřady, objednáváme se k lékaři, zajišťujeme servis, vyřizujeme reklamace apod. Bleskově uklízíme lednici a plánujeme menu na celý týden.

Stále jsme v zóně 3: obývacím pokoji. Hezky nám to vyšlo, jestli přijde velikonoční návštěva, bude příjímací pokoj jako ze škatulky!

Ve čtvrtek mají školáci prázdniny!

Dívčiny, co jsme nestihly dosud a nestihneme zítra, tak už moc šancí není....čtvrtek prázdniny, pátek svátek....nezapomeneme si nakoupit! Upéct beránka! Velikonoční mazance! Vyzdobit obydlí!
A hlavně, užít si svátky a pár volných dní!
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 17. duben, 2019, 10:07 am

Dnes jen pračka, myčka, sušička - za chvilku jedu na odpolední, tak víc nic dělat nebudu.
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Zizi » 0, 17. duben, 2019, 11:10 pm

Jane, to, cos udělala, není JEN!
Myslím, že bychom se měly začít učit být pyšné na to, co všechno jsme zvládly a odnaučit se říkat: nic jsem neudělala, dnes jsem udělala JENOM :beg:

Dívčiny, zítra je čtvrtek..... Ve čtvrtek se věnujeme prádlu, obzvlášť, pokud máme resty a přerůstá nám to přes hlavu. Pereme, sušíme, skládáme, žehlíme, uklízíme do skříní, zašíváme, párujeme ponožky...

Možná bychom mohly zkusit i uklidit v autě, v kočárku, v kabelce.......protože v pátek je svátek a svátek je od toho, aby se (přehnaně) nepracovalo! V pondělí opět svátek, opět bychom to neměly přehánět s prací....ono stačí to vychystávání, pohoštění koledníků atd....a teď, babo raď (nechci se nikoho dotknout :blush2: ) příští týden zóna 4 ložnice a koupely zkráceny o velikonoční pondělí a další týden na zónu 5 dětské pokoje a pracovny zbývají pouhopouhé DVA dny...tak vám fakt nevím, jak to všechno stihnout....

Každopádně přeji všem hezké Velikonoce a přimlouvám se za fotečky velikonočních dekorací.

A nezapomeňte si dát něco zelenýho, třeba PIVO :s3249: :s3249: :s3249: :s9914:
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod Janička » 0, 18. duben, 2019, 8:55 am

Něco zelenýho? Třeba pažitku :lol: , té máme dost.
Janička

Příspěvekod Stefinka » 0, 18. duben, 2019, 9:27 am

Tak já se možná přemůžu a to jedno zelený pivo si dneska dám :-D
Stefinka

Příspěvekod Aliba » 0, 18. duben, 2019, 2:42 pm

Tak jedna obýváková před a po.
IMG_20190415_082901720.jpg

IMG_20190417_125302169.jpg

Velikonoční výzdobu mít asi nebudem, nějako nemám potřebu a vím, že pak tu budu mít do kdo ví kdy kuřátka a slepičku, ....
Prostě letos se mně nějako nechce.
Asi to bude i tím, že k nám nikdo nejde a vlastně budem dost v pohybu a v pondělí u našich.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aliba

Příspěvekod Aliba » 0, 19. duben, 2019, 8:19 am

Koukám fotky před a po se neujaly a já jsem tu teď za pořádného bordeláře.
No snad to někoho potěšilo, že je na tom líp, jak já a nebo někoho postrčilo k úklidu.
Aliba

Příspěvekod Janička » 0, 19. duben, 2019, 8:26 am

Alibo, nejsi za bordeláře, ale za skvělou uklízečku'! Ono dát fotky před chce pořádnou dávku odvahy!!!
Janička

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy