ZÓNA 5, PRACOVNY, DĚTSKÉ POKOJE

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: ZÓNA 5, PRACOVNY, DĚTSKÉ POKOJE

Příspěvekod Zizi » 0, 29. květen, 2019, 8:51 pm

Ve čtvrtek se věnujeme prádlu, obzvlášť, pokud máme resty a přerůstá nám to přes hlavu. Pereme, sušíme, skládáme, žehlíme, uklízíme do skříní, zašíváme, párujeme ponožky...

Dívčiny, ještě dva dny budeme v poslední zóně.
Já se nedostanu k ničemu. Ještě předevčírem jsem se z toho hroutila, dnes už je mi to jedno. :swoon:

Přemýšlela jsem o těch koníčkách z pohledu domácnosti, každopádně každý koníček, který provozujeme, většinou obnáší nějaké předměty a ty musíme mít někde uloženy a tu nám nastávají potíže.
Já jsem si k mým různým - více či méně aktuálním -(šití, kytara, korálky, pes, kolo, fofrklacky) přidala další, :laughingneqw: jednoho krásného dne jsem se rozhodla, že ze mě bude malíř (ne pokojů :laughingneqw: ) a k tomuto účelu jsem si asi tak před 2 lety koupila startovací SET v LIDLU :laughingneqw: :laughingneqw: což obnáší poměrně velkou dřevěnou krabici s tubami barev, jakési štětce a plátna....a na to všechno se mi celé ty dva roky práší na skříni....ách..... :laughingneqw: ani jednou jsem tu škatuli neotevřela od té doby....
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod Cilka » 0, 30. květen, 2019, 6:33 am

Zizi: Uvidíš, že na startovací malířskou sadu ještě dojde. Chce to čas.
Ještě k těm shromažďovacím koníčkům: Na chalupě mám pár starých věcí hmoždíř, formy na pečení, staré šicí stroje, žehličky, starý lyže a sáňky. Strašně se mi ty věci líbí a nejhorší je, že u nás v ulici je bazar, kde tyhle věci prodávají. Občas tam vlezu a hádejte, vždycky tam mají neco pěknýho.
Cilka

Příspěvekod Zizi » 0, 30. květen, 2019, 10:40 pm

Dívčiny, v pátek uklízíme v kabelkách, kočárcích, autech....

Končíme v zóně pracovny a dětské pokoje. Zkusíme uklidit něco, do čeho se nám celý týden nechtělo. :s4236:
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 1. červen, 2019, 8:22 pm

Jdu se nahlásit :lol: - umyla jsem podlahy ve spodním patře :s9989: , pak 2x myčka :s1293: , 2x pračka :s1263: , 2x sušička :s1258: , převlékla jsem povlečení v ložnici,vysála sedačku v obyváku :s6834: ráno nákup potravin :shopping2: , vaření oběda :s0491: . Samozřejmostí je udržování kuchynské linky v čistotě....to musí být každý den.
Dh posekal trávu :smiley-chores005:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Denní tipy