Zóna 3 - obývací pokoj

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zóna 3 - obývací pokoj

Příspěvekod jane » 0, 17. srpen, 2019, 10:54 pm

Zizi......pořád něco dalšího nacházím :mocking: :mocking:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Zizi » 0, 18. srpen, 2019, 3:13 pm

:P

Dívčiny, já poslední týden skoro neuklízím...nádobí, to jo, trochu kuch. linku, ale jinak nic. Jsem v krizi. :dash1: Nějak mě nic nebaví, kromě hraní na kytaru. Tak aspoň něco. Mám asi depku z uplynulé dovolené a kde nic tu nic uděláno, jak jsem si na jejím začátku myslela, co všechno nezvládnu. :cray: :cray:
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 18. srpen, 2019, 3:32 pm

Zizi baví tě hraní na kytaru, tak to je super. Lepší než nic :give_heart:

Já jsem třeba dnes přemýšlela, co by mě udělalo radost - a šla jsem vyhodit velkou tašku oblečení do kontíku a potěšilo mě to teda pořádně. Zase je doma o trochu víc místa :dance: .........a šla jsem i s rotvíkem, takže jsem to dala jako malou procházku :smiley-chores016:
jane

Příspěvekod jane » 0, 18. srpen, 2019, 3:57 pm

Holky, pokud vás nějaká domácí práce nebaví, zkuste si ji zpříjemnit tím, že budete mít věci, o které vás baví se starat. Já jsem to tak měla s talířky - měla jsem červenou sadu, šedou, jednu sváteční s kytičkama a zlatýma okrajema ( děs :dash1: ) a ještě béžovou. Před tím ještě modrou a se zelenými kvítky. Když to teď čtu, tak obracím oči v sloup :o . Měla jsem pořád na lince hromady nádobí, myčka pořád jela, nebavilo mě to - no katastrofa. Pak jsem všechno porozdávala a koupila si bílé talíře, které jsem si vždycky přála, čistě bílé jednoduché. A jenom 6 kusů od každého, víc ne. K tomu 6 kompotových misek a 4 takové uzší menší, ty se mně moc líbily. Teď mě to nádobí víc baví umývat a častokrát to umyju jen tak v ruce, protože by mě talířky mohly chybět na další jídlo, kdyby se 2 hodiny rochnily v myčce :lol:
jane

Příspěvekod velva » 0, 18. srpen, 2019, 5:44 pm

Jane- :give_heart: to je milé- jak máš ráda své nádobí :D

Zizi- to je nějaká podovolenková "depka" :D :Je třeba si udělat nějakou radost...či si nějakou další radost naplánovat...
Mně se taky do ničeho moc nechce,chápu tě... :mrgreen: Já mám doma dh,nejeli jsme na chatu,jsme doma,dh na nemocenské.Rozčilují mě maličkosti :mrgreen: Je tu taky spíš binec...(Ne úplně,ale nemůžu se naladit na úklidovou vlnu :D )Dd je v Brně,ds na táboře....
velva

Příspěvekod jupijaaa » 0, 20. srpen, 2019, 5:02 pm

jo to taky znám....před dovolenou veliké plány,pak je všechno fuč :blush2: ....mě se taky nechce nic :dash1: ,jsem strašně unavená,do toho ty ATB :dontknow: ...objednala jsem si parfém a basta. :blum3:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod Zizi » 0, 20. srpen, 2019, 6:32 pm

kdyby to bylo, Jupí, tak jednoduchý, tak si taky objednám něco :cool:
Ale naštěstí jsem dnes aspoň něco málo udělala. Vysála jsem v kuchyni, obýváku, chodbě, chodbičce a koupelně. :wavemulticolor: Upekla jsem kokosovou roládu. Nějak víc mi chutnala, když jsem ji jedla od známé :dontknow:
A uklidila jsem nějakej bordel, co se válel na terase. Takže na tu bídu jsem aspoň trochu spokojená.
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Předchozí

Zpět na Denní tipy