archiv - zvyk na březen - papírování

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na březen

Příspěvekod Ovečka » 0, 5. březen, 2010, 7:09 pm

Jo to je pravda, někde jsem četla že u každé informace kterou si vytrhneš nebo někde opíšeš máš zvážit čas, kolik by tě stálo najítí té informace na netu a pokud je to pár minut tak vyhodit, nejspíš jí na tom výstřižku nebudeš potřebovat, jelikož na netu jí najdeš rychleji než v kupě byť seřazených výstřižků.
Ovečka

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na březen

Příspěvekod Ovečka » 0, 6. březen, 2010, 1:18 am

Musím se pochlubit, opravdu jsem dnes 15minut vyhazovala a probírala ty papíry co jich mám na stole stoh, nakonec mě to i bavilo, tak jsem to protáhla o dalších 20minut. Ale kdybych si řekla budeš to uklízet v noci (jindy nemohu) půl hodiny, tak to odložím zas na jindy. Nejhorší je vždy začít, ale 15min to je hned, to se nemá smysl ani přemlouvat, ale DING a vlítnout na to. Koš na papír je plný, hromada se o kus zmenšila, snad to během března vše doprotřídím, zítra zase 15min. Musím říct, že než to běžné pravidelné uklízení viz. velké pondělí ap. mě mnohem víc uspokojí, když někde něco hloubkově vyhážu, nebo uklidím, to je pak radost na dlouho. Velké pondělí u nás vydrží pár dní a je potřeba zase vysávat ap, takže když se to někdy neudělá tak se to zas tak nezblázní, stejně se to musí udělat nejpozději za týden. Ale to uspokojení, když se udělá hloubkový úklid byť jedné skříně, to je nádhera!!!A radost z toho vydrží rozhodně déle!!!
Ovečka

Předchozí

Zpět na Denní tipy